OBECNÍ KNIHOVNA LUŽNÁ

Katalog knihovny

Zde najdete katalog knih, které najdete v naší knihovnì

Katalog knihovny
(souborný katalog knihoven okresu Vsetín z Masarykovy veřejné knihovny)

V souborném katalogu jsou uloženy záznamy knihovního fondu všech veřejných knihoven okresu Vsetín. Chcete-li vyhledávat jen literaturu z konkrétní knihovny - té Vaší, klikněte po nalezení příslušného záznamu na kolonku Lokace, ve kterých jsou exempláře (pravá část obrazovky). Uvidíte knihovny, které knihu vlastní. Druhá možnost, jak zjistit, zda je příslušný dokument ve Vaší knihovně je, že nalezený záznam rozkliknete a v záložkách pod informací o knize si vyhledáte svoji knihovnu.

Způsoby vyhledávání:

a) Hledáte podle názvu knihy

- výsledkem hledání budou všechny knihy se zadaným názvem. Po kliknutí na vybranou knihu se zobrazí údaje o tom, kde hledanou knihu najdete. Informace o tom, zda kniha je či není vypůjčená, není zatím z technických důvodů k dispozici.

nebo

b) Hledáte podle jména autora

- výsledkem hledání budou všechny knihy uvedeného autora, které jsou v knihovnách dostupné. Po kliknutí na název knihy se opět zobrazí, zda je kniha k dispozici v naší knihovně, popř. ve kterých dalších knihovnách.

 Pokud si vyhledáte knihu, která je např. v Masarykově veřejné knihovně, je možnost knihu objednat pomocí Meziknihovní výpujční služby, tzn., že knihovnice zajistí objednávku vaší knihy i její vrácení do MVK Vsetín zdarma.

 

 Kontakt: tel.: 571 447 045  E-mail: luzna.knihovna@seznam.cz